Novinky z týmu

Nový příspěvek

Ze Lhoty u Vsetína všechny  tři body
Neděle 20.4.2008 a Lidčanský dorost zajíždí na další mistrovské utkání na půdu prvního celku naší tabulky do Lhoty u Vsetína. Zápas začína v 13:30 h. Do zápasu vstoupily lépe domací. Lidčané taky nezahálely a do vedení je mohl poslat po 10 min. hry  Šuta J. ale palil jen do brankaře. Nedáš dostaneš to v tomto případě platilo 5 min. nato skoro z rohu poslal domácí hráč míč na branku hostí a golman Fojtů balon podcenil a ten skončil v síti 1:0. Lidčané se skoro v první půly nedostaly k míči neboť se hrála jenom nakopávaná  a do poločasu se nic zvláštního nestalo. tak po poločase  1:0. Jak říkaly někteří hráči v kabině Lidčanů bylo hodně velké dusno a to se taky ukázalo na hřišti. Právě hostující Lidčanský tým byl tím kdo  dirigoval hru. Lhota se k míči dostala jen zřídka. A v 65.min. to začalo. Skřipka poslal míč a Šuta J. prostřelyl domácího golmana a bylo vyrovnáno 1:1. V ten moment zápas začal znovu. Zhruba 10min. nato poslal do vedení Lidčany Bartoš 1:2. Hrálo se převážně na půlce Lhoty. V zápětí dostal do běhu míč Šuta J. dal jej pod sebe a poslední gol hostujícího týmu vstřelyl Kulíšek. Jenomže jedna nenápadná akce domácí Lhoty míč poskakoval na penaltě a domácí hráč míč  uklidil do Lidčanské sítě. To bylo poslední co se na hřišti odehrálo zapas se dohrál  už v režii Lidčanů a tak TJ Lhota u Vsetína vs. TJ Horní Lideč 2:3.

Branky  : Šuta J.
                              Bartoš
                              Kulíšek
            Žluté karty : Šuta J.