Novinky z týmu

Nový příspěvek

První vítězství

Tak jak už všichni víme tak v neděli  6.4.2008 sehrály dorostenci Horní Lidče první mistrovské utkání s týmem Hůslenek. Zápas začínal v 10:00. Do zápasu vstoupily náporem Lidčané a to se taky potvrdilo kdy otevřel skóre Kolář R. I Hůslenky nezahálely a zaměstnávaly zadní řady našeho celku ale na gól jim to nestačilo. Jenomže Lidčané kopaly roh na ten si naběhl domácí Kormaňák a navíšil vedení na 2:0. Tak výsledek po prvním 45. min. byl 2:0.  Druhá půle začala  vyrovnaným fotbalem jenomže Lidčané přestaly úplně hrát a začal nápor Hůslenek . Díky domácímu golmanovi jsme udžely čisté konto. 15. min před koncem Lidčané začaly tlačit a to se potvrdilo kdy 5. min. před koncem opět roh a opět Kormaňák naběhl na míč a dal zápasu konečné skóre 3:0. Ještě velikou šanci měl domáci Šuta J. ale golman hostí mu nedal šanci . A tak Horní Lideč vs Hůslenky 3:0.

Branky : 2x Kormaňák
                     Kolář R.
Poslední komentáře
26.06.2012 16:37:19: www.oriflame-kromeriz.cz registrujte s u oriflame a získejte krásné slevy