Novinky z týmu

Nový příspěvek

První přípravné utkání skončilo jen remizou
V neděli 30.3.2008 sehrály dorostenci TJ Horní Lideč první přátelské utkání na půdě Lačnova. Lačnov dorost nemá tak proti našemu celku nastoupily muži místního klubu. Utkání začalo převahou Lidčanů a to se taky potvrdilo kdy první branku vsítil po asistenci Kolářa M. Šuta J
Lačnov ještě do poločasu vyronal na 1:1. Tak výsledek po první půlce byl 1:1. Do druhé půle zase vstoupily Lidčané s větší chutí po vítězství a to se vyplatilo kdy po chybě domáciho golmana skóroval zase hostující Šuta. 1:2. Ale to neplatilo o 10. min pozděj kdy Lačnov zase vyrovnal a vzápětí šel i do vedení. Jenomže po faulu na hostujícího hráče srovnal s penalty  na konečných 3:3 hostující Fojtík. Utkání se dohrávallo ve velice nervózním tempu ale už se však nic nestalo a tak Sokol Lačnov - muži - TJ Horní Lideč - Dorost 3:3.

Branky : Šuta J. 2x
                Fojtík J.