Šuta Jakub

1.Co říkáš na výkon týmu letos?Máš pocit že se mohlo být výš?hodně zápasů jsme si doslova "prohráli sami:Náš tým z mého hlediska nebyl špatný, ale hlavně přístupy některých hráču na treninky v tom byla chyba proč hrajeme střed tabulky ,, Bez práce nejsou koláče“ tak by se to dalo definovat.Co se týká těch prohraných zápasů tak to byla smůla, ale někdy i naše vina.

2.Jsi nejlepší střelec týmu a na svém kontě máš 14 golů,je to pro tebe dost nebo málo,co říkáš na bilanci ostatních,hlavně útočníků?: Je to hezké být nejlepší střelec, ale nezáleží kdo goly dává, hlavně že tým vyhrává a prospívá mu to.14 golů je to pro mě dost, ale určitě bych chtěl sbírku ještě v posledním klání rozšířit buď to vyjde nebo to nevyjde.Co se týká útočníků, řekl bych že se nedařilo hlavně v koncovce, šance určitě byly asi nebyla forma nebo co.Snad to bude v příští sezoně lepší.

3.Nedávno si měl problémy s kolenem a dlouho si nehrál.Ovlivnilo to nějak tvůj výkon?Cítíš se ted na hřišti hůř?: Tak měsíc a půl bez fotbalu to bylo opravdu utrpení.Můj výkon si myslím že to nijak moc neovlivnilo. Hrál jsem zatím jeden zápas a myslím že z mé strany povedený. Nejhorší pro mě byl první trénink to sem na to koleno musel pořád myslet ať blbě nešlápnu nebo na něho nespadnu, bolelo mě to teď už je to na 99% v pořádku a jsem za to rád a ještě víc že můžu být s ostatníma na hřišti a hrát.

4.Který ze zápasů se ti letos vyvedl nejlíp a proč?: Můj nejlíp vyvedený zápas byl určitě ve Valašské Polánce, kdy jsem dal dva myslím si že i důležité goly. Nejprve jsem snižoval na 2:1 , a potom srovnal Gajdošík , a já jsem náš tým vzápětí poslal do vedení. Jenže pak Val. Polánka srovnala, ale i bod z hřiště prvního je uspěch. Ale celý tým hrál vynikající zápas a bez něho bych ty dva goly určitě nedal.

5.Jak vidíš vyhlídky do příští sezony?:  Příjdouu nový hráči, něž se všichni sehrajem, ale od toho jsou přátelské utkání, takže si myslím, že to až taký problém nebude. A pak bude jenom záležet na vstupu do sezony a na přístupu hráču, který byl letos dost špatný opravdu každý hráč by se měl nad sebou zamyslet jestli odvedl maximum nebo ne. Když to půjde tak můžem hrát hodně vysoko.