Filip Gajdošík

1.Nejčerstvější dojmy čerstvě po sezoně?

No tak ta sezona byla hodně nepovedená, protože jsme ji zakončili až na 5. místě. Ještě během letní přípravy se hovořilo o postupu, nebo čelu tabulky a to se nepovedlo z důvodů zranění, odchodů a výkyvů formy.

2.Co hodláš dělat teď?Chystáš se do A týmu,někam jinam nebo si dáš s fotbalem přestávku?

Tak určitě si teď odpočinu od trénování, protože na konci sezony jsem toho měl plné zuby. Sice nevím co to je A-tým, protože ten název už tomu týmu pár let nepřísluší, ale mění se asi trenér a možná odejdou nějací hráči, tak bych to chtěl určitě zkusit. Pokud se mi nebude dařit, tak se poohlédnu po jiném klubu a zkusím hostování, abych aspoň trochu hrál.

3.Tvoje střelecká potence není nejlepší,čím to že se letos nedařilo?

No forma nebyla a chyběli mi spoluhráči jako Šuta a Látal.

4.Jaký pocit máš z výkonu celého týmu v sezoně?

No nebylo to dobré ale byla tu jen jediná příčina Měl by se změnit přístup hráčů k tréninku, protože průměr 4 hráči na trénink je žalostný. Pokud by tu všichni chodili poctivě a na tréninku by bývalo 10-12 hráčů tak by to bylo úplně o něčem jiné. Byly dobré zápasy např. oba proti Valašské Polance, ale taky nepovedené jako proti Jablůnce a Ratiboři.

5.Který zápas se ti nejmíň povedl?

No tak to si nevzpomínám, protože člověk se snaží vždy rychle zapomenout na to špatné a já nejsem vyjímka.